נשמח לעמוד לשירותכם

אנדרטאות זיכרון

 

אנדרטאות זיכרון – הארץ משופעת אנדרטאות. חשבו על אנדרטה אחת שאתם אוהבים- מה היא עוררה בכם? היא יפה? היא מסקרנת? האם חשתם שהיא מציינת באופן מרשים את האדם או האירוע? כאשר אנחנו בונים אנדרטה, אנחנו מתחשבים בכמה גורמים. ראשית, מה אנו מנציחים? אירוע, אדם או קבוצה של אנשים? אנו מתאימים את העיצוב של האנדרטה לזיכרון שאנו מנציחים בה. החומרים בהם נעשה שימוש, הצורה, הטקסט, ההתאמה לנוף והאינטראקטיביות של האנדרטה, כולם משולבים יחד לקבלת התוצאה המכובדת והמרשימה ביותר.

 

הנצחה באמצעות האנדרטאות שלנו- מאבן עומדת פשוטה ועד מיצבים שלמים, האפשרויות כמעט אינסופיות. האנדרטאות שאנו יוצרים צנועות באופן יחסי ומשתלבות בסביבתן, בהתאם להווי הישראלי.

 

 

אנדרטאות זיכרון – יש עם מי לדבר

 

חברת 'אבנים – אמנות באבן' הוקמה ומנוהלת על ידי טל חזן. טל הנו פסל סביבתי בעל 15 שנות ניסיון של פיסול באבן. עם עבר עשיר כארכאולוג ברשות העתיקות והבנה עמוקה באנדרטאות, מצבות ועיצוב סביבתי באבן, טל יוכל לתת לכם את המענה הטוב ביותר בבחירת הדרך בה תבחרו להנציח את יקיריכם.

 

אנדרטת זיכרון – שלבי התכנון:

 

אין אדם הזהה למשנהו וכך גם קיים השוני בדרך בה יבחרו להנציחו; לא תתקלו בשתי אנדרטאות זהות זו לזו. במדינה בה ההיסטוריה האישית והחברתית מהווה חלק גדול מהנוף ומהתרבות, ההנצחה ושימור הזיכרון מקבלים משמעות מיוחדת. חשיבות תכנון אנדרטה מכבדת מצד אחד, ומושכת את העין מצד שני, גדולה ביותר בשביל המנציח; מנציח אשר רוצה שהזיכרון אותו הוא מעוניין לשמר לא יעלם בין דפי ההיסטוריה. בתהליך התכנון יש לקחת כמה דברים בחשבון על מנת להפוך אותו ליעיל, קצר וקל יותר. הנה כמה נתונים שחשוב שתדעו לפני תחילת התהליך:

 

  • סוג האבן: כאשר אתם מתכננים אנדרטה, חשובה ביותר היא ההחלטה מאיזו אבן תרצו להכינה. פרט למחירים שונים ורמות עיבוד שונות יהיה עליכם לשקול את בלאי האבן, תכיפות תחזוקתה והשילוב של חומרים שונים בה כגון אותיות עופרת, ברונזה, זהב ועוד.
  • איך תרצו שיזכרו את המנוח: גם פה התהליך מצריך חשיבה ושיקול דעת שכן, המסר אותו הפסל יעביר הוא הזיכרון שישמר לשנים רבות.
  • אל תמהרו: רבים נוטים לקבל החלטות בחופזה. יש לכם זמן. אם תעבדו עם חברה מנוסה ומקצועית התוצאה תהיה הטובה ביותר.
  • אל תתפתו למחירים זולים: עשו חקר שוק והשוו מחירים. לרוב המחירים לא יהיו שונים בצורה דרסטית, אם חברה מסוימת תיתן לכם הצעה משמעותית זולה יותר מהחברות האחרות לרוב היא לא תהיה אמינה ומקצועית.

 

אנדרטת זיכרון – כאן אתכם בתקופה הקשה

 

עוד מימי אבות אבותינו אברהם, יצחק ויעקב מצבות זיכרון הן סמל המנציח את אלו אשר חלפו מן העולם וכבר לא אתנו. בהקמת אנדרטה, ישנם דברים שחשוב שתדעו מראש והמומחים של חברת 'אבנים – אמנות באבן' פה לעשות לכם קצת סדר. אנו זמינים לכל שאלה ובקשה, בין אם ליעוץ ובין אם להתעניינות כללית.

 

'אבנים- אומנות באבן' של טל חזן- ספסלי אבן, פיסול סביבתי, חיות אבן, מזרקות וברזיות, צרו איתנו קשר ויחד נהפוך לנצחי את בר החלוף.

 

WhatsApp-Image-2018-12-04-at-09.24.55

צרו קשר לפרטים נוספים ונחזור אליכם בהקדם

חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי